Terug naar het overzicht

Beleef Koningsdag!

oranje kroontje met glitters op het hoofd van een meisje met blond haar

Tijdens Koningsdag worden er altijd leuke activiteiten georganiseerd door de Oranjeverenigingen in onze gemeente.

Bij Rigtershof is om 10.00 uur een aubade, Fanfare Irene zorgt voor de muziek. Uiteraard is burgemeester Wortelboer hierbij aanwezig. Om 11.30 uur is er een aubade bij dorpshuis de Stek. Tijdens de aubade zingt het volk de koning toe in de ochtend. Dit is een typisch Nederlandse traditie. 

Wil je weten wat er verder georganiseerd wordt? Kijk voor de laatste informatie over de activiteiten op de facebookpagina van Oranjecomité Grootebroek en Bovenkarspel.  

Lutjebroek

Oranjecomité Lutjebroek organiseert een dag vol leuke activiteiten. Het comité heeft dit jaar MC Stalker kunnen strikken. Deze DJ gaat de leukste en gezelligste vinyl platen draaien, en maakt er een mooi feestje van! Vanwege de activiteiten is de P.J. Jongstraat vanaf De Wurf tot aan de Parklaan afgesloten voor verkeer.  

Kijk voor meer informatie op de facebookpagina van Oranjecomité Lutjebroek.